poniedziałek, 4 października 2010

Pierwszy post

W wolnych chwilach wypróbowuję sobie różne produkty Google'a i przyszła pora na Blogger'a. :) W związku z tym, że pisanie pamiętników mnie nie kręci, spróbuję wypróbować użyteczność i możliwości tej aplikacji na naszym wspaniałym Klubie czytelniczym.
W formie postów można zamieszczać informacje o kolejnych zebraniach klubu, dzięki temu żadne spotkanie nie przejdzie w niepamięć. Będziemy również wiedzieli jakie książki już omawialiśmy, gdy dopadnie nas za lat kilka lub kilkanaście, skleroza. ;) Myślę, że oprócz informacji o spotkaniach klubu można tu zamieszczać propozycje wspólnego uczestnictwa w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych, jak chociażby wspólne wyjścia do teatru czy kina.
Blog pozwoli również komentować książki nie tylko klubowiczom ;) ale również internautom nie związanym z klubem, którzy być może będą chętni podzielić się swoimi wrażeniami i refleksjami po ich przeczytaniu.:)

Zachęcam do aktywnego korzystania z bloga!

2 komentarze:

  1. Co do samej książki jeszcze nic nie napiszę, bo jeszcze nie przeczytałem;) ale film już mamy gotowy do obejrzenia na spotkaniu, a teraz niespodzianka:) Mateusz zaoferował swoje progi na Żoliborzu na kolejne spotkanie klubu, za co serdecznie z góry dziękujemy!:) zaznaczam, że Mati ma projektor, a zatem wrażenia techniczne murowane. Nie wiem tylko w jakim terminie zorganizujemy kolejne spotkanie. Może 10 listopada by Wam pasowało? Bo 11 i tak jest wolny!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. przydaly by sie jeszcze stenogramy ze spotkan ;)

    OdpowiedzUsuń